عایق های نانو

folder_openعایق های نانو
comment42 دیدگاه
عایق نانو

عایق های نانو

عایق های نانو مواد هایی از جنس پلیمر با فناوری نانو تکنولوژی هستند. که امروزه جایگزین صنعت ایزوگام کاری سقف منازل شده است. در حقیقت همانطور که گفتیم عایق های نانو جایگزینی برای ایزوگام می باشند. و بر خلاف ایزوگام دارای نصب بسیار ساده و آسانی است که تمام مراحل آن با سرعت بسیار زیاد انجام می شود. این مواد را بر روی سقف می پاشند، برخی از آنها ممکن است جذب سقف شوند اما قسمت بیشتری از آن ها مانند یک لایه بر روی سقف باقی می مانند.

در انجام ایزوگام کاری سقف ها باید تمام سطوح کاملا خشک باشد، تا ایزوگام به خوبی بر روی سقف بچسبد، اما در استفاده از عایق نانو نیازی به خشک بودن سطوح نیست زیرا این عایق به تمام سطوح به خوبی می چسبد. با استفاده از عایق‌نانو دیگر نگران نم دادن سقف ها و‌ خرابی عایق های دیگر نخواهید بود. زیرا این محصول پلیمری دارای مواد اولیه بسیار مرغوبی است که هیچ گونه نیازی به تعمیر و یا تعویض در طول مدت نخواهید داشت.

تکنولوژی نانو

نانوتکنولوژی یکی از بسترهای تکنولوژی به روز است. که کشورهای پیشرفته در تلاش هستند تا به همه جنبه های این تکنولوژی دسترسی پیدا کنند. نانو تکنولوژی را جزو تکنولوژی های تک می نامند. چون نیاز به تکنولوژی بالایی برای دسترسی به این علم وجود دارد.

رشد و گسترش تکنولوژی های نوپدید در مسیر آسایش بشر در روی کره زمین هست. به این معنی که تکنولوژی هایی که آرامش و آسایش بیشری برای بشر ایجاد میکنند در مرتبه رقابتی بالاتری نسبت به سایر تکنولوژی ها دارند. در این خصوص تکنولوژی نانو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یکی از بخش های مهمی که تکنولوژی نانو با قدرت در آن ورود کرده است. ایجاد و تولید عایق های نانو است. عایق های نانو را جزو عایق های نسل جدید می نامند. این عایق ها به دلیل هزینه کم ، بهصرفه بودن، راحتی استفاده، بیخطر بودن برای افراد از اقبال ویژه ای برخودار شده اند.

عایق های نانو در کجا استفاده میشوند؟

یکی از مزایای عایق های نانو این است که به دلیل ساختار ملکولی که دارد. در مقیاس ملکول با مواد مختلف ترکیب میشود. در مواقعی که از عایق های نانو استفاده میکند این عایق های لایه ای روی سطح ایجاد نمیکنند بلکه بخشی از سطح میشوند.

عایق های سنتی نظیر ایزوگام به دلیل مشکلات فراوانی که داشت. به مرو زمان جای خود را به عایق های نانو داده است. عایق های رطوبتی نانو به دلیل ساختار خاص خود مزایای بسیار زیادی دارند. به صرفه بودن استفاده از عایق های رطوبتی نانو و طول عمر زیاد این نوع عایق های نانو باعث شده است. تا جایگزین خوبی برای ایزوگام باشد.

عایق های نانو

متوسط طول عمر عایق های نانو حدود 30 سال است. این عایق ها به طور 100 درصد ضد اب هستند. به همین دلیل این دسته از عایق های نانو به عایق رطوبتی نانو معروف هستند.

خاصیت انتی باکتریال عایق های نانو باعث شده است. تا در جاهای مختلفی مثل آزمایشگاه ها، کارخانه تولید مواد غذایی ، لابراتورها مهم و حتی بیمارستان ها قابل استفاده باشد.

یکی از ویژگی بسیار مهمی که عایق های نانو دارند. این است که روی تمام سطوح قابل استفاده هستند. و به راحتی روی هر سطخی میتوان آن ها را مورد اسفاده قرار داد. رنگ پذیری عایق های نانو باعث شده است. تا این نوع عایق ها به راحتی با محیط پیرامون خود از نظر رنگ ظاهری تطبیق پذیری داشته باشند.

از آنجایی که عایق های رطوبتی قدیمی مثل ایزوگام دارای وزن زیاد هستند. و این وزن خلاق قاعده ساخت و ساز است لذا استفاده از عایق های نانو در فضاهایی که افزایش وزن نباید صورت بگیرد با اقبال زیادی مواجهه شده است.

برخی از عایق های قدیمی برای استفاده می بایست سطح زیرین آن را تخریب نمود و سطح کار را صاف کرده تا بتوان از آنها استفاده کرد. ولی عایق های نانو به دلیل آنکه روی تمام سطوح قابل استفاده هستند. نیاز به تخریب نبوده و  به دلیل زمان کم سرعت بالای اجرا هزینه نهایی کار بسیار پایین و مقرون به صرفه است.

امروزه مصرف انرژی در منازل مسکونی از اهمیت زیادی برخوردار است. کشورهای توسعه یافته نشیر کشورهای اروپایی روی میزان مصرف انرژی هر خانوار محدودیت های زیادی قرار داده اند . به خصوص در فصل های سرد سال که نیاز به مصرف گاز در این کشورها افزایش پیدا میکند.

لذا استفاده از عایق های رطوبتی نانو و عایق های حرارتی نانو به دلیل صرفه جویی در زمان و انرژی بسیار اهمیت دارد.

عایق های مختلف ممکن است به دلیل داشتن ترکیب های شیمیایی گوناگون در افراد حساسیت هایی ایجاد کنند. ولی عایق های نانو به دلیل آنکه بدون بو و غیر سمی هستند به راحتی در همه جا میتوان از آنها اسفتاده کرد.

میزان مقاومت بالای عایق های نانو در مقابل دما باعث شده است تا این عایق ها جزو عایق های بسیار یا کیفیت و با دوام محسوب شوند. این نوع عایق ها مثاومت در مقابل دما تا دمای 80- درجه سرما و 350+ درجه گرما را دارند.

انعطاف پذیر بودن و ارتجاعی بودن عایق نانو نیز یکی دیگر از ویژگی این نوع عایق ها می باشد. یه همین دلیل عایق نانو پوسته پوسته نمیشود و ترک نمیخورد.

سازگاری با طبیعیت یکی از مهم  ترین ویزگی عایق نانو است. اتحادیه اروپا امروزه روی تولید و استفاده از موادی که سازگاری بالایی با طبیعت دارند تاکید فراوانی دارد. به همین دلیل عایق نانو مورد تاکید اتحادیه اروپا نیز میباشد.

در صورت خرابی بخش از عایق نانو به هر دلیل قابلی این را دارد که به صورت بخشی ترمیم شود بدون اینکه نیاز باشد تمام سطح مجدد بازسازی گردد.

 

انواع عایق های نانو

پوشش های نانو دارای انواع مختلفی هستند. که هر یک از ویژگی ها و کاربرد های منحصر به فردی نیز برخوردار می باشند. در ادامه هر یک از انواع آن ها را برای شما بیان خواهیم کرد.

عایق های نانو برای دیوار:

 • به خوبی می دانید که دیوار نیز همانند سقف ها نیاز به پوشش کاری دارد. از این رو در عایق کاری دیوار از پشم سنگ و فوم الاستومری استفاده می شود.

با نصب آسان این محصول بر روی هر دیواری می توانید از آن استفاده کنید. استفاده آن برای دیوار بدین صورت است که برای استفاده از آن نیازی به تمیز کردن سطح دیوار نیست. و این محصول به صورت پاششی بر روی دیوار قرار خواهد گرفت.

عایق های نانو برای پشت بام:

 • سقف و یا پشت بام هر ساختمانی از جمله موارد مهمی است که بلافاصله پس از ساخت باید به خوبی عایق بندی شود. زیرا بیشتر در معرض برف و باران است و ممکن است با ایجاد نم باعث خرابی سقف ساختمان شود.در واقع پوشش های دیگری که در سقف و پشت بام منازل مانند ایزوگام ها به کار گرفته می شد، پس از مدتی نیاز به تعمیر و یا تعویض داشتند، اما با استفاده از عایق‌نانو شما به صورت مادام العمر عایق سقف منزل خود را تضمین خواهید کرد، و از نفوذ برف و باران در امان خواهید ماند.

عایق‌نانو حرارتی:

عایق حرارتی نانو به جهت جلوگیری از انتقال حرارت از مکانی به مکان دیگر استفاده می کنند. از ویژگی های بارز آن قطر کمی است در فضا به خود اختصاص می دهد.این محصول به راحتی بر روی هر سطحی می چسبد و از ورود و یا خروج حرارت به طرز شگفت انگیزی جلوگیری می کند. این عایق برای استفاده در آشپزخانه ها، کارخانه ها و حتی منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

عایق های‌ نانو صوتی:

 • استفاده از این پوشش نانو همانند رنگ پاشی است، که به صورت رنگ بر روی سطح مورد نظر می پاشند. از این نوع عایق‌نانو می توان در مکان هایی مثل: سینما و تئاتر ها، دیوار های کاذب، استادیوم و استدیو صدا ها و هر مکان دیگری استفاده کرد.

 

عایق های نانو رطوبتی:

از این نوع پوشش بیشتر در استخر ها و سقف منازل به جهت جلوگیری از ایجاد نم و رطوبت استفاده‌ می کنند. از جمله مزایای پوشش نانو رطوبتی ضد آب بودن و نصب آسان آن است، که این محصول را از سایر محصولات عایق کاری دیگر متمایز و منحصر به فرد کرده است.

این محصول از دوام و طول عمر بسیار بالایی است. و بر خلاف ایزوگام ها هیچ‌ گونه نم و رطوبتی را از خود عبور نمی دهد. و همچنین نیاز به تعویض و یا تعمیر نخواهد داشت. این محصول بر خلاف پوشش های ایزوگام و قیر، هیچ گونه لایه ای را از خود به جا نمی گذارند. و در هنگام نصب به محفظه های باز سطوح نفوذ می کنند. و تمام منافذ سطح را به خوبی می پوشانند. از این رو از عبور دما، رطوبت، و صدا جلوگیری خواهند کرد.

عایق های رطوبتی نانو یکی از به صرفه ترین ورشها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به محیط های حساس به رطوبت می باشد. این عایق های رطوبتی در شرکت نان. تینوش زیر نظر کارشناسان و مهندسان شیمی این شرکت با ترکیب های خاص تولید میشود.

عایق های رطوبتی نانو با استفاه از تلکنولوژی سطح بالا تولید میشوند. با استفاده از عایق های نانو میتوان در زمان کوتاه و با سرعت عمل بالا و دوام بالا یک سطح را ضداب نمود. عایق های رطوبتی نانو جزو دسته عایق های آبگریز می باشد. فرآیند اجرای کار با عایق های رطوبتی نانو بسیار آسان است.

از عایق های رطوبتی نانو کجا استفاده میشود؟

سوالی که ممکن است تا اینجا برای شما یش بیاید این است که از ای عایق های نانو کجا استفاده میشود؟

سونا ،جکوزی ،آب نماهای داخل ویلاها و پارک ها،سطوح کف سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه و حمام ، پشت بام ها و بخصوص سازه های کنار دریا از عایق رطوبتی استفاده میکنند.

رستوران ها و اماکن تفریحی که کنار دریا ساخته میشوند به دلیل نفوذ روطوبت در ساختمان یا حتی تجهیزات فلزی مستقر در آن بعد از مدتی دچار آسیب میشوند. این اماکن بعد از مدتی نیاز به یازسازی اساسی پیدا میکنند. و لی با استفاده از عایق های رطوبتی و با صرف هزینه بسیار کم میتوان از ایجاد خسارت های فروان جلوگیری کرد.

شرکت نانو تینوش با تولید عایق های رطوبتی در کیفیت های بسیار بالا و اجرا پروژه های نانو با هزینه کم به شما کمک میکند تا محیطی کاملا آبگریز داشته باشید. و از نظر رطوبتی کاملا در امان باشید.

جهت ثبت سفارش و اخذ مشاوره در خصوص عایق رطوبتی نانو با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

کاربرد عایق های نانو

 • استفاده از این محصول در پشت بام های منازل، سرویس های بهداشتی، استخر ها و…
 • استفاده در پل ها به دلیل عدم نفوذ ناپذیری آن ها به رطوبت برای تردد ماشین ها
 • به جهت ضد آب کردن محل های نگهداری آب ها و حوض های نگهداری ماهی ها.
 • استفاده از عایق های نانو در کانال های آب، و لوله های مخصوص گاز و نفت.
 • استفاده در مکان دکل های برقی و محل های نقل و انتقال برق، به دلیل جلوگیری از خرابی و پوسیدگی آن ها.
 • استفاده در غار های مصنوعی و ضد آب کردن آن ها.
 • به جهت پوشش دهی درز های ایجاد شده در استخر ها و با سقف ساختمان ها
 • و هزاران کاربرد دیگر که می توان انواع پوشش های نانو را مورد استفاده قرار داد.

مزایای استفاده از پوشش های نانو

همانطور که در قبل توضیح دادیم، این محصول دارای مزایا و ویژگی های بسیار زیادی است. و جایگزینی کاربردی و به صرفه برای تمامی عایق ها می باشد. در ادامه سایر مزایای استفاده از این عایق ها را برای شما بیان خواهیم کرد:

 1. عایق های رطوبتی نانو به نسبت سایر عایق ها بسیار مقرون به صرفه تر هستند.
 2. این محصول دارای گارانتی و تضمین ۱۰ ساله است که این خدمتی فوق العاده برای این محصول محسوب می شود.
 3. این پوشش ها بین ۲۵ تا ۳۰ سال ماندگاری دارند. و با نصب آن ها خیال راحتی تا چندین سال از بابت آن ها خواهید داشت.
 4. انواع عایق های نانو به صورت صد در صد ضد آب هستند. و بسیار مناسب برای سطوحی که بیشتر با آب در تماس هستند می باشند.
 5. برای نصب این محصول نیاز به خرابی و یا کندن محل مورد نظر نیست. زیرا عایق های نانو در هر سطحی مورد استفاده قرار می گیرند.
 6. این محصول هیچ گونه بویی نخواهد داشت. و همچنین برای سلامت انسان و طبیعت نیز هیچ ضرری ندارند.
 7. استفاده از این محصول از هدر رفت انرژی جلوگیری خواهد کرد.ب
 8. برای مکان های نگهداری آب بسیار مناسب می باشند. زیرا عایق های نانو از نفوذ آب و هدر رفت آن جلوگیری خواهند کرد.

صحبت پایانی در خصوص عایق های نانو

از انواع پوشش های نانو می توان در همه مکان ها و سطوح استفاده کرد‌. زیرا این محصول از انعطاف و کشش بسیار زیادی برخوردار هستند. و با هر سطحی به خوبی هماهنگ خواهند شد. و از عبور آب، دما، صدا و… به طور حرفه ای جلوگیری خواهند کرد. جهت خرید یا اخذ مشاوره رایگان عایق های نانو میتوانید با شماره های بخش فروش شرکت نانو تینوش تماس بگیرید و رایگان مشاوره دریافت کنید.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

42 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • سلام وقت به خیر
  بهترین عایق نانو از نظر شما چی هست؟
  شرکت شما چه نوع نانو عایقی رو تولید میکنه ؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   شرکت نانو تینوش محصولات نانو و عایق های نانو رو تولید میکنه. همچنین پروژه های مختلف نانو هم انجام میده.
   بسته به نیاز شما پوشش و عایق نانو متفاوت است. اگر قصد دارید محیط کار رو ضد آب کنید توصیه میشه از پوشش عایق نانو استفاده کنید.
   اگر قصد دارید از پوشش های صدا استفاده کنید توصیه میشه از عایق ها و پوشش های صوتی و عایق صدا شرکت نانو تینوش استفاده کنید.
   محصولات نانو این شرکت دارای کیغیت بسیار بالا و طول عمر طولانی هستن.

   پاسخ
 • سلام
  خونه بنده تو آپارتمان هست. به یه مشکلی برخوردم پرسجو کردم گفتن از طریق عایق های نانو قابل حله.
  از کف حموم همسایه رطوبت به سقف خونه بمن نفوذ کرده- به نظر شما چطوری میتونم با کمک عایق های نانو این مشکل رو برطرف کنم ؟

  پاسخ
  • بر اساس تجربه ما در پروژه های انجام شده در شرکت نانو تینوش به شما توصیه میکنیم که جهت جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت از عایق ها و پوشش های نانو رطوبتی شرکت نانو تینوش استفاده کنید.
   این عایق ها بدون بو بوده و پوشش ضد آب و ضد رطوبتی مناسبی رو ایجاد میکنند که از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری به عمل می آورند.
   نانو عایق های رطوبتی نانو بون بو بوده و غیر سمی هستند که به راحتی میشه روی سطح از شون استفاده کنید.
   نیازی به تخریب کاری و برداشتن کاشی و سرامیک کف نیس و به راحتی وقتی روی کار رو با عایق های و پوشش های ضد اب و رطوبتی نانو میپوشونید دیگه کاملا محیط ضد آب میشه و تز نفوذ رطوبت به محیط جلوگیری میکنه.
   جهت دریافت قیمت عایق نانو روطبتی و پوشش های نانو میتوانید با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

   پاسخ
 • کاربرد عایق های نانو چی هست ؟
  اصلا این عایق های نانو از چی ساخته شدن ؟
  عایق رطوبتی و حرارتی نانو رو چطوری میشه ساخت؟

  پاسخ
  • عایق های نانو از ترکیب مواد شیمیایی در اندازه نانو ساخته میشوند. به دلیل اینکه این مواد در اندازه نانو در محی نفوذ کرده و اندازه میکرونی دارند باعث میشوند به پوشش و عایق های نانو شناخته شوند.
   کاربرد پوشش های نانو روز به روز در حال افزایش است. به حدی که در همه محیط ها از اون استفاده میشه.
   پوشش عایق نانو رطوبتی ، نانو پوشش و عایق حرارتی ، نانو پوشش و عایق صدا هر کدام کاربرد خاص خودشون رو دارند.
   عایق های رطوبتی نانو با ترکیب مواد شیمیایی خاص ساخته میشوند که در معیار و اندازه خاص با هم ترکیب میشوند. این مواد در محیط های آزمایشگاهی ساخته میشوند و در منرل قابل ساختن نیست.

   پاسخ
 • فرمول شیمیایی عایق های رطوبتی نانو چی هست ؟
  آیا این عایق ها تو ایران تولید میشن یا وارد میکنید؟

  پاسخ
 • با سلام
  من شنیدم که عایق های نانو رطوبتی به زودی جای ایزوگام رو میگیرن. میشه توضیح بدین که این عایق ها با ضخامت پایین چطوری میتونن جلوی نفوذ آب باران و برف رو به سقف خونه ها بگین ؟

  پاسخ
  • این موضوع کاملا صحت داره . از آنجایی که نانو عایق رطوبتی دارای وزن کم ، هزینه پایین و طول عمر زیاد هستند به زودی جای عایق های رطوبتی سنتی را میگیرند.

   پاسخ
 • سلام وقت به خیر
  من به دنبال علیق های نانو نما هستم- سوالم اینه که این عایق های نما ضد آب هم هستند یا خیر ؟

  پاسخ
  • سلام و ودرود – بله تمام عایق های نما چون با مواد نانو تهیه شده اند هم ضد آب هستند هم ضد تشعشع و دما- به عنوان عایق دما یا حرارتی هم میشه ازشون استفاده کرد

   پاسخ
 • با سلام
  عایق رطوبتی نانو قایل استفاده در دیوار داخلی ساختمان هم هستن یا نه ؟

  پاسخ
 • سلام روز بخیر .عایق های رطوبتی پشت بام به مرور زمان زرد نمی شوند؟

  پاسخ
 • مهدی اصفهانی
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۱:۵۷

  سلام خسته نباشد این نوع عایق ها برای استخر هم کاربرد دارد؟

  پاسخ
  • با سلام
   عایق های نانو در دسته ای مختلفی تولید میشوند. عایق های رطوبتی از جمله عایق هایی هستند که در استخر ها مورد استفاده قرار میگیرند.

   پاسخ
 • روز بخیر عایق های نانو تینوش قابل استفاده بر روی ایزوگام و قیر گونی هستن؟

  پاسخ
  • با درود
   عایق های تولید شده در شرکت نانو تینوش رو میشه روی ایزوگام و قیر گونی استفاده کرد. البته قبل از اون باید محیط بازدید بشه و زیر کار کاملا آماده بشه.

   پاسخ
 • علیمردانی
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۲:۰۳

  سلام عایق های شما دارای ضمانت یا گارانتی هستن؟

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب . این عایق نانو که برای استخر هم میشه استفاده کرد ایا برای پوست بدن مضر نیست؟

  پاسخ
  • با درود
   عایق های نانو به هیچ وجه برای بدن انسان آسیب زا نیستند. این عایق ها به دلیل اینکه با پوست انسان سازگاری دارند به عنوان عایق رطوبتی استخر مورد استفاده قرار میگریند.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر/ عایق رطوبتی نانو را میشود در پارکینگ هم استفاده کرد؟

  پاسخ
  • با درود
   عایق های رطوبتی رو میشه هر جایی که امکان نفوذ رطوبت وجود داره استفاده کرد. حتی پارکنیگ هم میشه از عایق های رطوبتی نانو استفاده کرد.

   پاسخ
 • درودو عرض ادب از پشت بام به سقف پذیرایی و رطوبت نفوذ کرده . چندین بار قیرگونی کردم ولی برای مدت کوتاهی جواب گرفتم . میخواستم بدونم عایق نانو تا چه مدت میتواند از نفوذ رطوبت جلوگیری کند؟

  پاسخ
  • با درود
   عایق های رطوبتی نانو امروزه هم میشه به عنوان عایق در پشت بام استفاده کرد و هم جایگزین خوبی برای ایزوگام و قیرگونی هستند.
   میتونید جهت تهیه عایق های نانو رطوبتی جهت پشت بام با شماره های درج شده در سایت تماس بگرید و از کارشناسان شرکت نانو تینوش بخواهید تا به صورت رایگان بازدید محل انجام بدهند

   پاسخ
 • سلام روز بخیر شما خرید حضوری هم دارین؟

  پاسخ
 • حسین زاده
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۲:۴۶

  من یه سوالی داشتم خدمت تون از طرف نما ی ساختمان به داخل نفوذ اب داریم ایا این محصول شما را میتوان روی نما کار کرد؟ نمای اپارتمان سنگ تراورتن هستش. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • با درود
   یکی از انواع عایق های نانو عایق های رطوبتی نما هستند که روی نمای ساختمان پوشش ضد رطوبت ایجاد میکنند. این عایق ها با داشتن طول عمر طولانی و سازگاری با محیط بهترین نوع عایق برای پوشش سنگ نما هستند که بتوان محیط رو کاملا ضد آب کرد.

   پاسخ
 • سلام . روی استخری که از سیمان ساخته شده هم میشه عایق زد؟ نوع عایق مصرفی رو توضیح بدید لطفا

  پاسخ
  • با درود
   عایق های استخری رو هم میشه در استخرهای سیمانی هم سرامیک استفاده کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگریدو رایگان مشاوره دریافت کنید.

   پاسخ
 • مدت زمان اجرای عایق روی پشت بام 500 متری را لطف کنید ؟و اینکه گارانتی کتبی هم دارد؟

  پاسخ
  • با درود
   در این مورد ابتدا کارشناسان شرکت نانو تینوش به محیط مراجعه نموده و بازدید انجام میدهند و سپس پیش فاکتور جهت عایق پیشت بام به شما ارائه میدهند. و در پایان ضمانت نامه کتبی کیفیت محصول به شما خواهند داد.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  این پوشش در برابر سرما و گرما پوسته یا ترک نمی خورد؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشد
  عایق رطوبتی برای سرویس بهداشتی هم قابل استفاده است؟

  پاسخ
 • با سلام عمر مفید عایق نانو و ضخامت ان بعد از خشک شدن رو پشت بام را بی زحمت توضیح بدید؟

  پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشد
  عایق های نانو برچه اساسی درست شدن؟ یا مواد اولیه چیست؟

  پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشد
  عایق های نانو برچه اساسی درست شدن؟ تا چه حد از نفوذ اب جلوگیری میکند؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست